Dokumentų archyvavimas

Uždaroji akcinė bendrovė Ronarta turi Vyriausiojo Lietuvos archyvaro tarnybos išduotą Licenciją Nr. 0060 verstis dokumentų tvarkymo veikla.

Bendrovės teikiamos paslaugos

  • Dokumentacijos plano rengimas: parengsime dokumentacijos planą kiekvienam Klientui ir patarsime, kaip efektyviau tvarkyti įmonės dokumentus. Patikrinsime, ar jau anksčiau sudarytas dokumentacijos planas atitinka visus keliamus LR įstatymų bei kitų norminių aktų reikalavims.
  • Dokumentų archyvavimas: pagal parengtą dokumentacijos planą teisingai suarchyvuosime Kliento dokumentus – atskirsime ilgo, nuolatinio ir laikino saugojimo dokumentus, susiteminsime juos, kad Klientas turimų dokumentų informaciją naudotų efektyviai ir operatyviai.
  • Likviduojamų įmonių archyvo tvarkymas ir perdavimas saugojimui: sutvarkysime likviduojamų ar bankrutuojančių įmonių dokumentus pagal keliamus reikalavimus, perduosime saugojimui atitinkamos savivaldybės archyvui bei gausime pažymas apie sutvarkytus ir perduotus saugoti dokumentus.
  • Konsultacijos dokumentų archyvavimo klausimais: patarsime, kaip tvarkyti turimus dokumentus, kad vėliau Klientas juos lengvai rastų, padėsime visais dokumentų archyvavimo, saugojimo bei perdavimo saugoti klausimais.

Reikalingos dokumentų archyvavimo paslaugos? Konsultacija dokumentų archyvavimo klausimais?

AKCIJA! Uždarosios akcinės bendrovės Ronarta pirminė konsultacija būsimiems klientams nemokama!

Užsisakykite ją JAU DABAR! Pildykite anketą ir mes operatyviai su Jumis susisieksime arba skambinkite mums telefonu 8 673 54486

Uždarosios akcinės bendrovės Ronarta įmonių steigimo įkainius rasite ČIA.